info@egetar.net +90 236 3123531

Kurumsal

Egetar Hakkında

Firmamızı 2008 yılında orta olçekli sanayi bölgesinde kurduk.Çeşitli ürün gamında yıllık 3000 adet ürün kapasitesiyle çalışmaktayız. EGETAR tarım makinaları olarak şu an yer aldığımız ürün pazarına TRENCHER kanal açma makinası 200 lt den 400 lt 600 lt 800 lt 1000 lt 1600 lt 2000lt bahçe tipi ve tarla tipi ilaçlama makinaları tarla ilaçlama kolları torak altı damla sulama borsu döşeme makinası damla sulama borsu sarma serme aparatı damla sulama tarktör ile otomatik boru sarma serme makinası ilaçlama hortumu sarma aparatı kükürt tozlama makinası mini römorklar, pülverizatörler ve ekipmanlar olarak 4 grupta toplam 20 çeşit ürün sunmaktayız.

EGETAR tarım makinaları olarak henüz çok genç bir firma olmamıza rağmen kendi segmentimizde bir ilki gerçekleştirerek pazarın ürün gamını genişlettik. TRENCHER kanal açma makinasını türkiyede ilk olarak 2008 yılında üretip satışa sunduk Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek EGETAR TRENCHER KANAL AÇMA MAKİNASINI ürettik. Bu sayede zaman ve emek kaybını azaltarak iş gücü kullanımını en az seviyeye indirdik. Kendi alanımızda daha birçok ilki gerçekleştirmek ve sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmak için Ar-Ge çalışmalarımızı yoğun olarak devam ettirmekteyiz.

EGETAR tarım makinaları olarak tüm Türkiye’de ve başta iran Irak suriye olmak üzere Kıbrıs ve bazı Ortadoğu ülkelerinde tam faaliyet alanına sahibiz. Yurt dışında özellikle Ortadoğu pazarına daha yoğun açılabilmek için çaba harcıyoruz. Çünkü ekonomik nedenlerden dolayı Ortadoğu pazarı makineli tarıma geçme konusunda diğer dünya ülkelerine göre biraz daha geç kalmış durumda. Bu durumda bizi pazar ihtiyaçlarını kalite artırımını ve hızlı dağıtım yapmaya götürmektedir. Bayilik sistemi ile Türkiye ve Ortadoğu pazarında makineli tarım ihtiyacını karşılamak için her geçen gün daha hızlı ve kolay bir ulaşım ağı yapısı oluşturmaya çalışıyoruz.